07:22 27.10.2021

Зеленський вніс зміни до указу щодо відбору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ

1 хв читати
Зеленський вніс зміни до указу щодо відбору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ

Президент Володимир Зеленський вніс зміни до указу "Про конкурс щодо відбору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України" (ЄСПЛ), повідомила прес-служба глави держави.

"Внести до указу президента України від 19 лютого 2021 року № 63 "Про конкурс з відбору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України" наступні зміни", - йдеться у документі.

Відповідний указ №550/2021 опубліковано на сайті президента.

У документі наголошується, що зміни стосуються ст.2, якою затверджується новий персональний склад конкурсної комісії щодо відбору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України.

Також зміни внесено до ст.4 та Положення про проведення конкурсу з відбору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України.

Зокрема зазначається, що формою роботи конкурсної комісії є засідання, яке є правомочним за умови присутності на ньому більшості від складу конкурсної комісії.

Крім того, член конкурсної комісії має право брати участь у засіданні та ухваленні рішень конкурсної комісії у віддаленому режимі з використанням електронних засобів відеозв'язку.

Як зазначається, рішення конкурсної комісії ухвалюється шляхом відкритого голосування більшістю голосів від її складу. За рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.

Згідно з указом, рішення конкурсної комісії оформляє протокол, який підписує голова конкурсної комісії.

Указ набирає чинності з дня опублікування.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА