Інтерфакс-Україна
07:39 27.10.2021

У крові загиблого нардепа Полякова виявили ще одну речовину

1 хв читати
У крові загиблого нардепа Полякова виявили ще одну речовину

У крові загиблого народного депутата Антона Полякова виявили крім метадону домішку димедролу, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

"Ми завершили одну з експертиз і можемо сказати, що це метадон із домішкою димедролу, так званий "вуличний метадон". Димедрол посилює дію наркотичної речовини", - сказав Єнін в ефірі "Громадського" на ютуб-каналі.

Заступник міністра зазначив, що ця суміш не була отримана в аптеці. Проте, за його словами, міністерство не коментує, яким чином ці речовини потрапили до організму Полякова.

"На сьогодні ми не коментуємо, як ця речовина потрапила в організм. Провадження триває", - резюмував він.

Як повідомлялося, вранці у п'ятницю, 8 жовтня, до поліції столиці надійшла інформація про те, що у Дніпровському районі столиці виявили мертвим народного депутата Полякова. Попередньо було встановлено, що йому стало погано дорогою у таксі, його намагалися реанімувати лікарі "швидкої", але констатували смерть.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підписав указ про нові санкції проти колабораціоністів на окупованих територіях

Найближчі дні стануть теплішими, очікуються короткочасні дощі з грозами

У програмі гаазького саміту НАТО з’явилися нові заходи: один із Зеленським, другий – з ІР4

Головний рабин України про удари США по Ірану: Цей день увійде в історію падіння зла у світі

Прем'єр та голова Міноборони Британії відзначили зменшення загроз світовій безпеці після ударів США по Ірану

Завальський підтримував Вєрку Сердючку в мовному скандалі, робив компліменти Азарову за моду на українську і критикував мовні штрафи

Сили оборони знешкодили вночі 28 з 47 ворожих дронів, в 7 місцях зафіксовані влучання

Кандидат на мовного омбудсмена Завальський: Мене обливають брудом лише тому, що я публічно висловив готовність допомогти державі

Двоє загиблих і щонайменше 13 постраждалих внаслідок ворожих ударів по Донецькій області

Головнокомандувач ЗСУ: Ми не будемо залишатися лише в глухій обороні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА