Інтерфакс-Україна
17:08 27.10.2021

Крапку на конституційній кризі можна буде поставити після внесення змін до Основного закону – глава Мін'юсту

1 хв читати
Крапку на конституційній кризі можна буде поставити після внесення змін до Основного закону – глава Мін'юсту

Міністр юстиції України Денис Малюська вважає, що крапку на конституційній кризі в Україні можна буде поставити після внесення змін до Основного закону.

"Ті механізми стримування, щоб зменшити ризики, щоб зробити суд більш, скажімо так, урівноваженим у своїх висновках, та механізми додаткового врегулювання прийняття рішення та страхування всіх ключових реформ завдяки висновкам Венеціанської комісії – це все добре, це зменшує суттєві ризики подальших дивних рішень (Конституційного – ІФ) Суду. Але це не є повною гарантією. Узагалі, на конституційній кризі буде поставлено крапку після змін до Конституції, не менше цього", – сказав Малюська під час дискусії "Конституційна криза: рік потому" у середу.

Він наголосив, що першопричиною можливих ризиків виникнення конституційної кризи є відсутність чітких та зрозумілих механізмів відповідальності суддів, оскільки їх у Конституції "як не було, так і немає".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Навчальні заклади Одеси з четверга повертаються до очного навчання – міськрада

Президент призначив двох членів ВРП

Верховний суд залишив у силі заочний вирок пропагандисту — фронтмену гурту "Джанго"

УЧХ поділився досвідом реагування на війну в штаб-квартирі Іспанського Червоного Хреста

Космічні туристи, які здійснили суборбітальний політ на американському кораблі, повернулися на Землю

У перший день 2026р набере чинності закон про захист права осіб з інвалідністю на працю

Швейцарія буде надавати захист категорії S біженцям лише з певних регіонів України, але збереже вже наданий статус – ЗМІ

Міжвідомча комісія при Держкомтелерадіо ухвалила рішення про надання батькові журналістки Рощиної грошової допомоги

В прокат виходить фільм "Друге дихання" режисерки Кондакової про підкорення Кіліманджаро ветеранами

СБУ затримала трьох підлітків і громадянина європейської країни, які на замовлення ворога палили релейні шафи Укрзалізниці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА