18:27 27.10.2021

Кабмін у 2022 році планує спрямувати 1 млрд грн на покращення якості питної води в Україні

1 хв читати
Кабмін у 2022 році планує спрямувати 1 млрд грн на покращення якості питної води в Україні

Кабінет Міністрів України у 2022 році планує спрямувати 1 млрд грн із бюджету на фінансування програми щодо покращення якості питної води в країні, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"У проекті бюджету на 2022 рік планується спрямувати 1 млрд грн на програму "Питна вода України". Значний відсоток систем централізованого водопостачання в регіонах має зношений стан, що погано впливає на якість води. Ситуацію необхідно змінювати, щоб забезпечити мешканців громад якісною питною водою в достатній кількості", - наводить прес-служба Кабміну слова Шмигаля, сказані ним під час поїздки до Донецької області у середу.

Під час візиту Шмигаль ознайомився з ходом капітального ремонту другого Донецького водопроводу у Слов'янському районі, який має бути закінчено у квітні 2022 року.

"Це (капітальний ремонт водопроводу – ІФ) поліпшить якість послуг централізованого питного водопостачання населенню міст Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка та інших населених пунктів Слов'янського та Костянтинівського районів", - йдеться у повідомленні.

У ньому уточнюється, що із Державного фонду регіонального розвитку на ремонт ділянки водопроводу було виділено 102,2 млн грн у 2020 році та 71,8 млн грн — у 2021-му.

Окрім того, з обласного бюджету на цей проект було спрямовано 11,3 млн грн у 2020 році та 7,9 млн грн цьогоріч.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА