Інтерфакс-Україна
06:58 28.10.2021

На Волині затримали трьох українців, які намагалися потрапити до Польщі, використовуючи підроблені COVID-сертифікати

1 хв читати
На Волині затримали трьох українців, які намагалися потрапити до Польщі, використовуючи підроблені COVID-сертифікати

Українські прикордонники пункту пропуску "Ягодин" (Волинська обл.) затримали трьох чоловіків із Житомирської області, які намагалися перетнути польсько-український кордон із підробленими сертифікатами про вакцинацію від коронавірусу, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ у середу.

"Троє чоловіків з Житомирської області у пункті пропуску "Ягодин", під час перетину держкордону, показали прикордонникам міжнародні сертифікати про вакцинацію з ознаками підробки. Правопорушникам 43, 38 та 35 років. Громадяни мали намір вирушити на заробітки", - йдеться у повідомленні.

У ньому наголошується, що наразі стосовно чоловіків відкрито кримінальне провадження за ознаками правопорушень, передбачених ч.4 ст. 358 Кримінального кодексу України (Використання наперед підробленого документа).

"Поліцейські вилучили та направили на експертизу підроблені документи. Правопорушникам доведеться сплатити судовий збір та штраф, який сягає 850 грн", - наголошують у МВС.

Там додають, що чоловікам може загрожувати обмеження волі терміном до двох років.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через масовану ракетну атаку ворога в столиці виникли перебої з водопостачанням – мер

Ракета, якою ворог атакував Львів, рухалася зі швидкістю близько 13 тис. км/год – ОК "Захід"

У Києві пошкоджено критичну інфраструктуру, є перебої з електропостачанням – мер

КМВА: унаслідок російської атаки в Києві вже 13 поранених

На Київщині з підвального приміщення приватного будинку деблоковано чотирьох постраждалих, серед них 5-річна дитина – ОВА

У Києві вже четверо загиблих: серед них медик, шість осіб поранені

Сімох гірняків евакуювали із шахти у Кривому Розі – ДСНС

Радники Трампа в Парижі обговорили з Дмитрієвим план США щодо миру в Україні і очікують реакції Путіна - ЗМІ

В Києві у результаті ворожої атаки загинуло двоє осіб, п’ятеро поранені, зруйновано під’їзд у Дніпровському районі - мер

Рівень радіації та шкідливих речовин після ракетної атаки у Львові в межах норми – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА