16:28 28.10.2021

Саакашвілі не обмежують можливості для зустрічей з адвокатами та відвідувачами, заявляють у Тбілісі

2 хв читати
Саакашвілі не обмежують можливості для зустрічей з адвокатами та відвідувачами, заявляють у Тбілісі

Спеціальна пенітенціарна служба Мін'юсту Грузії відкинула твердження колишнього президента країни Міхеіла Саакашвілі про те, що йому в Руставській в'язниці обмежують зустрічі з адвокатами та відвідувачами.

У заяві пенітенціарної служби роз'яснюється, що повне засклення вікна в кімнаті для відвідувачів пояснюється превентивними заходами, спрямованими на виключення ймовірності зараження Саакашвілі коронавірусною інфекцією.

Раніше в четвер адвокат Георгій Гелхаурі заявив журналістам, що тюремна адміністрація повністю засклила вікно, через яке відвідувачі спілкувалися з Саакашвілі, й тепер практично неможливо з ним спілкуватися, не підвищуючи голос.

Як наголошується в заяві пенітенціарної служби, з боку Саакашвілі та його адвокатів було зафіксовано факти порушення правил зустрічей у кімнаті для відвідувачів. "Саакашвілі відмовляється носити медичну маску під час зустрічі з відвідувачами. Були випадки, коли Саакашвілі та його адвокати обмінювалися письмовими документами через не засклену ділянку вікна в кімнаті для відвідувачів", - ідеться в документі.

Згідно з даними пенітенціарної служби, в Руставській в'язниці Саакашвілі відвідували 104 рази, з них 57 разів - адвокати.

Громадянин України Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня його затримали в Тбілісі та помістили у в'язницю в місті Руставі.

У Грузії Саакашвілі проходить у кількох кримінальних справах. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його відразу, щойно він перейде кордон. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а обвинувачення на його адресу - сфальсифікованими.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА