17:34 28.10.2021

Українська нерухомість є привабливою для ізраїльських інвесторів - посол Корнійчук

1 хв читати

Україна сьогодні є однією із найбільш інвестиційно привабливих країн для Ізраїлю у сфері нерухомості. Про це посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук заявив у ході конференції «Інвестування в ринок нерухомості України: прибуток та ризики», яка проходила в режимі телемосту Київ – Тель-Авів.

«Ми з нашими співорганізаторами запланували проведення цього заходу, щоб розвіяти обережність та надати максимально об'єктивну та актуальну інформацію з усіх аспектів інвестування в проекти в Україні», - сказав він.

Глава дипмісії наголосив на великому інтересі з боку представників ізраїльського бізнесу до цього заходу, метою якого є залучення ізраїльських інвесторів до українського ринку нерухомості та створення можливості комерціалізувати інвестиції ізраїльтян у сектор нерухомості України з прибутком від 10% річних.

«Мені особливо приємно наголосити на живому інтересі представників ізраїльського бізнесу. Плануємо на цьому не зупинятися і знайомитимемо Ізраїль із новими перспективними напрямками співпраці з Україною», - додав він.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА