19:03 28.10.2021

АМКУ оштрафував на 182,5 млн грн дві компанії за змову на торгах із будівництва Подільського мосту в Києві

2 хв читати
АМКУ оштрафував на 182,5 млн грн дві компанії за змову на торгах із будівництва Подільського мосту в Києві

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував ТОВ "Форма" та ТОВ "Еко-Буд-Трейд" на загальну суму 182,5 млн грн за змову на тендері щодо виконання генпідрядних робіт на Подільському мосту через р. Дніпро у Києві.

Як повідомляється на сайті АМКУ у четвер, за результатами тендера у 2017 році внаслідок змови переможцем стало "Еко-Буд-Трейд", з яким уклали договори на загальну суму 6,1 млрд грн (із ПДВ). За даними відомства, компанія наразі будує міст.

Зазначені компанії також позбавлено права участі у публічних закупівлях на три роки.

За даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізосіб-підприємців, засновником ТОВ "Еко-Буд-Трейд" (Київ) значиться Максим Половко (55%) та Валерій Міщенко (45%). Згідно з фінансовим звітом компанії за 2020 рік, її виручка становила 1,8 млрд грн, чистий прибуток - 1,4 млн грн.

Засновниками та бенефіціарами ТОВ "Форма" (Запоріжжя) у реєстрі значаться Олександр, Михайло, Ольга та Інна Федотови. За підсумками 2020 року компанія отримала 2,6 тис. чистих збитків, чистого доходу не було.

Як повідомлялося, раніше у жовтні Київська міська прокуратура в рамках кримінального провадження за фактом привласнення коштів територіальної громади та службової недбалості під час будівництва Подільського мосту через р. Дніпро повідомила про нові підозри першому заступнику керівника КП "Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва", керівнику генпідрядної організації, а також вручила повідомлення про підозру двом керівникам підрядних організацій. Загальна сума завданих столичному бюджету збитків становить близько 150 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА