19:01 28.10.2021

Конференція у Швейцарії щодо реформ в Україні має продемонструвати зміни в країні - Кулеба

2 хв читати
Конференція у Швейцарії щодо реформ в Україні має продемонструвати зміни в країні - Кулеба

П'ята конференція з питань реформ в Україні, яка відбудеться в Лугано (Швейцарія) у 2022 році, має продемонструвати конкретні результати та "стати історією успіху", заявляє міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Наступного року в Лугано, рідному місті Ігнаціо, відбудеться п'ята конференція з питань реформ в Україні. Ми сьогодні багато уваги приділили її наповненню та зійшлися на тому, що хочемо побачити більш чіткі та конкретні результати цієї конференції. Наші команди вже сформовані та працюють над тим, щоб ця конференція стала історією успіху", - сказав Кулеба на прес-конференції за результатами переговорів із федеральним радником, віце-президентом і головою Федерального департаменту закордонних справ Швейцарської Конфедерації Ігнаціо Кассісом у Києві в четвер.

Міністр наголосив, що конференція реформ важлива тому, що Україна хоче, щоб її друзі та партнери бачили, як Україна вже змінилася і продовжує змінюватися. "Україна зразка 2014 року та Україна 2021 року - це дві дуже різні країни", - наголосив Кулеба.

За його словами, конференція реформ - це формат, де Україна та її західні партнери зустрічаються разом, як одне ціле.

У свою чергу федеральний радник, віце-президент і голова Федерального департаменту закордонних справ Швейцарської Конфедерації Ігнаціо Кассіс зазначив, що на конференції планують зібрати від 500 до 700 учасників.

"Ми говоритимемо про дуже конкретні речі: про реформи, які ми спостерігаємо в Україні, які дуже бурхливо відбуваються і які стосуються двох дуже важливих напрямів для жителів України та Швейцарії - це процвітання і стабільність", - додав Кассіс.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: Cподіваємося на продовження санкцій проти Росії

Міністри оборони Франції та Великої Британії обговорили підтримку ЗСУ для забезпечення довгострокової оборони країни

Представники США вирушили до РФ для обговорення припинення вогню в Україні – Трамп

USAID розірвало грантову угоду на $75 млн з Фондом підтримки енергетики в EUR1 млрд – Секретаріат ЕС

До міжнародного Реєстру збитків у Гаазі додали категорію зниклих безвісти – Федоров

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

Чехія візьме участь в 6 проєктах модернізації українських медзакладів

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА