19:29 28.10.2021

Жовква обговорив із головою делегації Європарламенту у ПА ЄВРОНЕСТ пріоритети розвитку Східного партнерства

1 хв читати
Жовква обговорив із головою делегації Європарламенту у ПА ЄВРОНЕСТ пріоритети розвитку Східного партнерства

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква провів зустріч із головою делегації Європарламенту в Парламентській асамблеї ЄВРОНЕСТ, депутатом Європейського парламенту Андрюсом Кубілюсом, під час якої сторони обговорили подальший розвиток Східного партнерства, зокрема в контексті запланованого на грудень саміту цієї ініціативи.

Як повідомляється на сайті Офісу глави Української держави, співрозмовники скоординували подальші кроки з метою просування інтересів держав "Асоційованого тріо" у відносинах із ЄС.

"Україна наполягає на схваленні амбітної декларації саміту Східного партнерства та вже пропонує свої ідеї до її проекту, як це було зроблено під час підготовки нещодавнього саміту Україна-ЄС. Ми прагнемо визнання європейської перспективи держав "Асоційованого тріо" і працюємо над поглибленням змістовної співпраці з Європейським Союзом у пріоритетних сферах", – наголосив Жовква.

Особливу увагу сторони приділили питанням енергетичної безпеки. Жовква поінформував депутата ЄП про нещодавні ініціативи президента України Володимира Зеленського щодо безперервного забезпечення газом європейських держав у зимовий період.

Кубілюс, у свою чергу, відзначив значний прогрес України у впровадженні системних реформ, що є важливою передумовою для подальшої інтеграції України до ЄС.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА