Інтерфакс-Україна
19:51 28.10.2021

Нашу Батьківщину захищають нащадки тих, хто захистив її понад 80 років тому – Зеленський у відеозверненні до Дня визволення України

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем вигнання нацистських загарбників з української землі.

У відеозверненні, оприлюдненому в четвер на Facebook-сторінці Офісу президента, він сказав, що хоча "істинну волю і незалежність Україна здобуде лише в 1991 році, вона завжди буде вклонятись подвигу всіх і шанувати пам'ять про всіх, хто захищав її від нацизму".

"Цього дня почалася битва за останнє окуповане місто. Мільйони українців зробили невід'ємний внесок у цю перемогу, мільйони українців захистили свою Батьківщину понад 80 років тому", - сказав Зеленський, додавши, що "сьогодні від іншого противника, але з тією самою мужністю, волею та незламністю нашу Батьківщину захищають сучасні захисники і захисниці України, нащадки українців – учасників Другої світової війни".

Президент також перерахував усі регіони України, звільнені від нацистів, згадавши Крим, Донецьк та Луганськ.

Джерело: https://www.facebook.com/president.gov.ua/videos/1340120353114444/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Закон про професійну освіту набув чинності

Трамп вимагає від ЄС неможливих санкцій проти РФ, щоб самому уникнути їх запровадження, вважають дипломати

Оборонно-промислові підприємства України та Польщі посилять співпрацю - Шмигаль

Україна та Польща домовилися створити спільну оперативну групу з безпілотних авіаційних систем – Шмигаль

Українська громадськість обурена ситуацією довкола книжки "Голоси BLM"

Мінекономіки ініціює гранти на будівництво овочесховищ

Підпал трави знищив одразу 18 російських офіцерів під окупованими Пологами

Повну енергоавтономність мають 53% медзакладів спроможної мережі, прифронтових територій та Києва

Виїзним консульським обслуговуванням скористались понад 1 тис українців за кордоном з початку місяця – Сибіга

ЦПД спростував нібито примус українців з боку канадської влади доводити, що ті не є "ухилянтами"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА