Інтерфакс-Україна
11:58 31.10.2021

Грузинська опозиція скликає прихильників на мітинг у Тбілісі

1 хв читати

Голова опозиційної грузинської партії "Єдиний національний рух" Никанор Мелія, що напередодні програв вибори в мери Тбілісі, закликав усіх прихильників опозиції зібратися в неділю о 19:00 на площі перед парламентом.

Як заявив Мелія, на мітингу перед парламентом будуть зроблені заяви про подальші дії опозиційних сил, які не визнають підсумки другого туру місцевих виборів.

"Учорашні вибори проходили на тлі використання тотального насильства. Тому наша боротьба вчора не завершилася, вона почалася. Наша боротьба буде мирною, але дуже твердою", - сказав Мелія на брифінгу.

У другому турі виборів мера Тбілісі в суботу Мелія програв своєму конкуренту, кандидату від правлячої партії "Грузинська мрія" Касі Каладзе, але не прийняв поразки і заявив журналістам, що вибори були сфальсифікованими.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок масованих ракетно-дронових атак у Київській області – Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА