Інтерфакс-Україна
07:04 01.11.2021

Країни G20 готові суттєво скоротити викид парникових газів

1 хв читати
Країни G20 готові суттєво скоротити викид парникових газів

Лідери країн "Групи двадцяти" на саміті в Римі погодилися прагнути суттєвого скорочення викидів парникових газів, йдеться в опублікованій в неділю їх спільній заяві.

"Ми беремо на себе зобов'язання суттєво скоротити викиди парникових газів, враховуючи при цьому конкретну ситуацію в кожній окремо взятій країні, а також зобов'язання, взяті в рамках Паризької угоди щодо клімату", - наголошується в документі.

"Ми констатуємо, що викиди метану багато в чому впливають на зміну клімату. Скорочення таких викидів може бути одним із найшвидших, реальних та економічно розумних способів обмежити масштаби зміни клімату", - вважають учасники саміту.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна зацікавлена в спільних проєктах з оборонними компаніями США – заступник міністра оборони

СБУ затримала 25-річного безробітного з Херсону, який коригував ворожі обстріли по місту

ГУР оприлюднило наказ про "доукомплектування" військової бази РФ у Вірменії

В країнах НАТО зростає розуміння, що запобігання вступу України до НАТО є не метою Путіна, а інструментом її досягнення – Єрмак

В ЄБА закликають до дискусії щодо проблемних питань бронювання від мобілізації

У Харкові і Запоріжжі зафіксовані влучання БПЛА по будівлі ТЦК і прилеглим територіям, є поранені – Сухопутні війська

Зеленський розраховує на виконання партнерами усіх домовленостей щодо захисту України

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

Данський фонд інвестує $5 млн в українську оборонну промисловість – Кабмін

Лідери БРІКС застерігають проти заходів, що підривають світову торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА