20:26 02.11.2021

Станом на початок листопада поблизу українських кордонів і на тимчасово окупованих територіях перебувало близько 90 тис. російських військових

2 хв читати
Станом на початок листопада поблизу українських кордонів і на тимчасово окупованих територіях перебувало близько 90 тис. російських військових

Міністерство оборони України уважно відстежує ситуацію, що склалася поблизу державного кордону України з Російською Федерацією та на тимчасово окупованих територіях Криму та Донецької і Луганської областей.

Як повідомляє прес-служба Міноборони у вівторок, за даними Головного управління розвідки МО станом на початок листопада 2021 року поблизу українського кордону та на тимчасово окупованих Росією територіях було зосереджено угруповання військ загальною чисельністю близько 90 тисяч осіб.

"До його складу входять війська 8-ї,20-ї армій Південного та Західного військових округів, а також сили та засоби Чорноморського флоту РФ. Крім того, поблизу нашого кордону базуються окремі з’єднання та частини 4-ї,6-ї армій військово-повітряних сил та протиповітряної оборони повітряно-космічних сил збройних сил Російської Федерації. На тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей розгорнуті та діють два армійські корпуси російських окупаційних військ", йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що протягом другого півріччя 2021 року поблизу кордонів України командуванням ЗС РФ було проведено серію широкомасштабних командно-штабних навчань.

"До них залучались війська (сили) Південного та Західного військових округів, а також окремі частини та підрозділи 41-ї армії Центрального військового округу та повітряно-десантних військ збройних сил РФ. Після завершення зазначених заходів оперативної та бойової підготовки частини та підрозділи 41-ї армії залишились у європейській частині Росії, зокрема, у районі населеного пункту Єльня, що у Смоленській області, на відстані близько двохсот шістдесяти кілометрів від державного кордону з Україною", - наголошують у Міноборони.

Там додають, що Росія періодично "вдається до практики перекидання та накопичення військових підрозділів з метою підтримання напруги в регіоні та політичного тиску на сусідні держави".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА