Інтерфакс-Україна
08:57 03.11.2021

В Афганістані заборонили іноземну валюту під час розрахунків у країні

1 хв читати
В Афганістані заборонили іноземну валюту під час розрахунків у країні

Афганська влада заборонила використання іноземної валюти для розрахунків усередині країни.

"Економічна ситуація в країні та національні інтереси вимагають того, щоб при розрахунках усі афганці використовували національну валюту - афгані", - наводять афганські ЗМІ витяги із заяви представника уряду Афганістану Забіулли Муджахіда.

За його словами, "Ісламський емірат (так уряд руху "Талібан" називає Афганістан - ІФ) проінструктував усіх громадян, власників магазинів, торговців та бізнесменів використовувати надалі для розрахунків афгані та категорично утримуватися від використання іноземної валюти".

Муджахід зазначив, що порушники зазнають покарання.

До заборони в Афганістані для розрахунків широко використовувалися долари США, а в регіонах на кордоні з Пакистаном - пакистанські рупії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС офіційно підтвердив проведення позачергового засідання глав МЗС країн-членів ЄС через майбутні переговори Трампа та Путіна

РФ затягує війну, тому заслуговує на більший тиск, бо поступки не переконають вбивцю, - Зеленський

В непризначенні суддів ВАКС, внаслідок чого Україна недоотримала макродопомогу, злого умислу не було - керівник апарату ВАКС

США погодились проконсультуватися з європейськими партнерами перед зустріччю Трампа з Путіним – Туск

Безпілотники СБУ уразили Арзамаський приладобудівний завод, який виробляє комплектуючі до ракет Х-32 та Х-101, – джерело

На Львівщині сталася пожежа в геріатричному пансіонаті, вогнеборці евакуювали 65 людей

Найближчими днями в Україні переважно без опадів, температура майже не зміниться

Шмигаль обговорив з міністром оборони Естонії постачання озброєнь та розвиток спільних виробництв

На Херсонщині внаслідок російських обстрілів 4 людини загинуло та 9 поранено, в тому числі троє правоохоронців

Ліна Костенко передала гроші на автівку для "Хартії", авто назвали на її честь - Жадан

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА