Інтерфакс-Україна
12:10 03.11.2021

Спеціальні робочі групи з 1 листопада перевіряють дотримання протиепідемічних норм у "червоних" регіонах

1 хв читати
Спеціальні робочі групи з 1 листопада перевіряють дотримання протиепідемічних норм у "червоних" регіонах

Спеціальні робочі групи з 1 листопада розпочали перевірки дотримання протиепідемічних норм у регіонах, зарахованих до "червоних" зон, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"З 1 листопада в регіонах, де встановили "червоний" рівень епіднебезпеки, спеціальні робочі групи розпочали перевірку організації дотримання протиепідемічних норм і заходів щодо стримування коронавірусної хвороби. До робочих груп входять представники МОЗ, Мінрегіону, Нацполіції та Держпродспоживслужби", - сказав він на брифінгу в середу.

Ляшко також нагадав, що Верховна Рада підтримала у вівторок у першому читанні законопроект, який запроваджує кримінальну відповідальність за підроблення документів про профілактичні щеплення. Норми цього законопроекту, зокрема, передбачають встановлення відповідальності за використання особою завідомо підроблених документів, які підтверджують проведення профілактичних щеплень проти особливо небезпечних інфекційних хвороб, у вигляді штрафу від 17 тис. грн до 34 тис. грн або обмеження волі терміном до двох років.

"Зібрання людей, які ми бачимо сьогодні із закликами не вакцинуватися, це, на мій погляд, насмішка над нашими медиками та над родинами, які, на жаль, втратили своїх рідних через COVID-19", - наголосив Ляшко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова МЗС Словаччини: Україна шкодить своїм інтересам, адже ризикує залишитися без пального

Через ракетний удар РФ знеструмлено населені пункти Сумського району – ОВА

На Дніпропетровщині поліція застрелила чоловіка, який з ножем напав на людей, рятувальників і правоохоронців

У Києві в понеділок запровадять тимчасові обмеження руху через візит іноземних делегацій

Зеленський ознайомився з новітніми українськими розробками та обговорив оборонну співпрацю з партнерами

Велика Британія продовжує програму підготовки українських військових за Interflex до кінця 2026 року

Близько двох десятків атак на Дніпропетровщині, постраждав чоловік - Лукашук

Україна й Канада підписали План дій безпекової угоди та домовилися про спільне виробництво озброєння

ГУР і Третій корпус відновили контроль над Новомихайлівкою на Донеччині

Куп’янськ зазнав артобстрілу, загинула літня жінка, ще двоє постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА