Інтерфакс-Україна
16:25 03.11.2021

СБУ встановила факт розкрадання коштів з рахунків "Благодійного фонду батальйону "Донбас"

1 хв читати
СБУ встановила факт розкрадання коштів з рахунків "Благодійного фонду батальйону "Донбас"

Співробітники Служби безпеки України викрили протиправну діяльність громадянки України, яку підозрюють у розкраданні коштів з рахунків "Благодійного фонду батальйону "Донбас", повідомляє прес-служба СБУ.

"Під час досудового слідства встановлено, що жінка, маючи доступ до карткового рахунку фонду, здійснювала розрахункові операції та зняття готівки. Грошові кошти вона витрачала на власні потреби, не пов'язані з діяльністю фонду та батальйону", - йдеться в повідомленні СБУ в середу.

За інформацією СБУ, слідство задокументувало факт привласнення і розтрати понад 150 тис. грн. "Усе це - з коштів, які жертвували наші співвітчизники на потреби та розвиток добровольчого батальйону", - зазначають у спецслужбі.

У СБУ наголошують, що жінці оголошено про підозру за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна" з джерел у правоохоронних органах, ідеться про дружину колишнього командира добровольчого батальйону" Донбас", екс-народного депутата Семена Семенченка Наталію Музику.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перспективи України після запровадження санкцій проти російської нафти покращуються - Стармер

Незалежна Комісія з прав людини представила ООН докази систематичного цілеспрямованого вбивства цивільних військовими РФ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

Електроенергію населенню у вівторок відключатимуть в окремих регіонах з 8:00 до 22:00, промисловості - з 7:00 до 22:00

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА