Інтерфакс-Україна
17:13 03.11.2021

Профільний комітет рекомендує ВР призначити Верещук міністром з питань реінтеграції

1 хв читати
Профільний комітет рекомендує ВР призначити Верещук міністром з питань реінтеграції

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, нацменшин та міжнаціональних відносин рекомендував Верховній Раді призначити народного депутата Ірину Верещук на посаду віце-прем'єра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, повідомив представник уряду у парламенті Тарас Мельничук.

"На засіданні комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді України відповідно до пункту 12 частини першої статті 85 Конституції України призначити Верещук Ірину Андріївну на посаду віце-прем’єр-міністра України - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України", - написав Мельничук у своєму Telegram-каналі у середу.

Як повідомлялося, парламент 3 листопада звільнив Олексія Резнікова з посади віце-прем'єр-міністра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА