Інтерфакс-Україна
20:46 03.11.2021

На автозаправці WOG під Харковом пожежу після вибуху повністю ліквідовано

1 хв читати
На автозаправці WOG під Харковом пожежу після вибуху повністю ліквідовано

На автозаправці WOG поблизу сел. Рай-Оленівка Харківської області повністю ліквідовано пожежу, що виникла вранці 28 жовтня після вибуху.

"О 13:05 3 листопада відбулася остаточна ліквідація залишків горіння газового конденсату в підземній ємності на АЗС WOG. Жертв і постраждалих немає ", - повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Харківській області.

Як повідомлялося, 28 жовтня о 4:31 на автодорозі Київ – Харків-Довжанський, поблизу сел. Рай-Оленівка о 5:48 пожежники локалізували пожежу на площі 250 кв. м.

За інформацією WOG, вибух і подальша пожежа на АЗС сталися внаслідок наїзду вантажівки на газорозподільну колонку станції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта поговорив із Зеленським: Єдина та скоординована позиція ЄС є ключовою для успішного результату мирних переговорів для України та Європи

Кислиця: Зустріч в Женеві була довгою, але продуктивною

Україна та США працюють, щоб були пункти щодо визволення всіх українських полонених і повернення дітей, – Зеленський

Членство України в ЄС та НАТО мають бути елементами гарантій її безпеки - Стефанчук

Зеленський після розмови зі Стуббом: Кожна спільна дія з нашими партнерами повинна бути ретельно продумана, рішення мають бути реалістичними

Український ОПК за три роки трансформувався у потужну інноваційну індустрію – Міноборони на зустрічі з місією МВФ

Подано понад 10 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", майже 2 млн українців уже отримали виплати

Батько учня влаштував стрілянину на подвір’ї школи у Львові, поранено людину

РФ атакувала енергооб'єкти у чотирьох областях, на Дніпропетровщині без світла 60 тис. споживачів

У Києві чоловік через ревнощі підпалив автівку нового обранця колишньої співмешканки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА