Інтерфакс-Україна
07:06 04.11.2021

Здоров'я Саакашвілі погіршується

1 хв читати
Здоров'я Саакашвілі погіршується

Стан здоров'я колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, який продовжує голодування в Руставській в'язниці, погіршується, він втратив 10% своєї ваги, заявив його особистий лікар Ніколоз Кипшидзе.

"У середу були отримані результати тестів стану здоров'я Міхеіла Саакашвілі, і за висновками лікарів консиліуму, вони погіршилися порівняно з колишнім консиліумом, що відбувся тиждень тому. Він скаржиться на прискорене серцебиття. Небезпечна ситуація може виникнути будь-якої хвилини", - заявив Кипшидзе журналістам після відвідування у середу ввечері екс-президента у в'язниці.

Він повідомив, що наступний консиліум відбудеться у п'ятницю.

"Міхеіл Саакашвілі за час голодування втратив уже 10% своєї ваги, що дуже небезпечно", - сказав Кипшидзе.

Громадянин України Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня його було затримано у Тбілісі. Наразі він перебуває у в'язниці в місті Руставі. Прокуратура винесла ухвалу про висунення обвинувачення Саакашвілі за фактом незаконного перетину кордону.

У Грузії Саакашвілі проходить у кількох кримінальних справах. Власне затримання екс-президент вважає незаконним, а обвинувачення на свою адресу сфальшованими.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кіпер: Візит представника НАТО Тернера в Одесу є чітким сигналом підтримки України та солідарності з Одещиною

У Покровську триває інфільтрація російських сил, ворожа піхота осідає в місті - DeepState

Ворог знову атакував дронами цивільний транспорт на Сумщині

Понад 131 бойове зіткнення за добу на фронті – Генштаб

Гегсет: Пентагон готується до дій після наказу Трампа на тлі звинувачень щодо Нігерії

Мешканець Вільхівської громади Харківської області травмувався на ВНП

Програма УЗ-3000 стимулюватиме подорожі в непікові періоди – АО "Укрзалізниця"

Росіяни вдарили балістикою по Чернігівщини, зафіксовано два прильоти по підприємству

Кіпер доручив надати правову оцінку нічному клубу в Одесі, де лунала російська музика

Трамп позитивно оцінив поїздку в Азію та зустріч із Сі Цзіньпіном, стверджує, що вона призведе до вічного миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА