Інтерфакс-Україна
07:22 04.11.2021

У Харкові затримано рецидивіста, який вкрав ліфтове обладнання на суму понад 5 млн грн

1 хв читати
У Харкові затримано рецидивіста, який вкрав ліфтове обладнання на суму понад 5 млн грн

Поліція затримала раніше засудженого за майнові злочини 33-річного мешканця Одеської області за підозрою у серії крадіжок ліфтового обладнання (не менше 20 епізодів) із багатоповерхівок Харкова та Києва.

"Його затримали... безпосередньо після скоєння злочину на вулиці Саперній (у Харкові - ІФ). Під час огляду затриманого поліцейські вилучили рукавички, плоскогубці, кабель ліфтового обладнання у поліетиленових мішках", - цитує відділ комунікацій начальника управління карного розшуку ГУ Нацполіції у Харківській області Романа Іващенка.

За попередніми оцінками, матеріальні збитки від крадіжки ліфтового обладнання оцінюються у суму понад 5 млн грн.

Затриманому повідомлено про підозру за ч.3 ст.185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає від 3 до 6 років позбавлення волі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський про обстріл Черкас: кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

Перемовини у паризькому і лондонському форматі планують продовжити - Тихий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА