Інтерфакс-Україна
14:33 04.11.2021

Освітній омбудсмен: Давайте припиняти ганебну практику витягування грошей з батьківських кишень

1 хв читати
Освітній омбудсмен: Давайте припиняти ганебну практику витягування грошей з батьківських кишень

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов закликає місцеву владу припинити практику залучення коштів батьків на те, що має фінансуватися за рахунок місцевого бюджету та освітньої субвенції.

"Шановні голови територіальних громад, управління освіти, давайте припиняти ганебну практику витягування грошей з батьківських кишень на те, що має фінансуватися за рахунок місцевого бюджету та освітньої субвенції", - сказав Горбачов на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Безпечна громада" у четвер у Києві.

Він наголосив, що коли батьки власним коштом, наприклад, роблять ремонти в школах, це незаконно і може бути небезпечно, оскільки все має відповідати технічним нормам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" спрямував додаткові ремонтні бригади в Київ на допомогу енергетикам

Зеленський: Найближчі тижні будуть активними в роботі з нашими партнерами – як і завжди, потрібні результати

Франція працює над ремонтом радару до SAMP/T для України - міністерка оборони

На Дніпропетровщині через ворожі атаки постраждали троє людей – ДСНС

НР "Енергоатома", ймовірно, вирішуватиме питання його керівництва після вивчення діяльності компанії та процедури – глава НАЕК

За перші вихідні лютого від отруєння чадним газом загинули 4 людей, 25 постраждали – ДСНС

В Києві було чути вибухи, працювала ППО

Працевлаштовано в Європі 57% українців: попереду – Естонія та Угорщина, позаду – Швейцарія та Норвегія – ООН

Зеленський анонсував початок виробництва українських дронів у Німеччині до кінця місяця

Законними цілями в РФ є як військові, так і енергетичні об'єкти, – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА