Інтерфакс-Україна
17:28 04.11.2021

У Саакашвілі розпочалися проблеми з мовленням і пам'яттю - адвокат

1 хв читати
У Саакашвілі розпочалися проблеми з мовленням і пам'яттю - адвокат

Здоров'я колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі внаслідок голодування дуже погіршилося, він має проблеми з комунікацією і серйозні провали в пам'яті, заявив увечері в четвер адвокат Ніка Гварамія, який відвідав екс-президента.

"Він (Саакашвілі - ІФ) не може згадати імена людей. Поки що моє ім'я пам'ятає, але під час нашої бесіди з'ясувалося, що він не пам'ятає імен своїх друзів. Я знаю, що це за симптом, напевно, про це повинні сказати лікарі", - сказав Гварамія.

Він звернувся до влади з вимогою негайно госпіталізувати Саакашвілі в цивільну клініку.

Кілька годин тому інші адвокати відвідали Саакашвілі в Руставській в'язниці й не помітили в нього проблем з мовленням і провалів у пам'яті. Крім того, Саакашвілі передав їм послання до прибічників із закликом продовжувати боротьбу з нинішньою владою.

Громадянин України Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня його затримали в Тбілісі. Наразі він перебуває у в'язниці в місті Руставі. Прокуратура винесла постанову про висунення обвинувачення Саакашвілі за фактом незаконного перетину кордону.

У Грузії Саакашвілі проходить у кількох кримінальних справах. Своє затримання екс-президент вважає незаконним, а обвинувачення - сфальсифікованими.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві та області, на Одещині застосовані екстрені відключення - ДТЕК

У Київському метрополітені призупинено рух поїздів і роботу ескалаторів - КМДА

ЦВК взяла до уваги факт припинення повноважень нардепа Саламахи

На Донеччині ворог поцілив в авто комунальників: один загинув, ще двох поранено

УЧХ щодня евакуює громадян з прифронтових громад Дніпропетровщини

Українські захисники уразили ЗРК "Тор-М1" та інші військові об’єкти противника - Генштаб

Кількість військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню, не зазначатиметься для підприємств ОПК - Міноборони

Петиція про запровадження не агресивного звукового сигналу "Відбій повітряної тривоги" не набрала необхідних голосів

Майже по всій Одещині стались обриви проводів через негоду - влада

МАГАТЕ: Конфлікт в Україні залишається найбільшою загрозою ядерній безпеці у світі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА