Інтерфакс-Україна
21:23 04.11.2021

Правоохоронці порушили справу щодо перешкоджання роботі журналістів під час висвітлення пожежі у Києво-Печерській лаврі

1 хв читати
Правоохоронці порушили справу щодо перешкоджання роботі журналістів під час висвітлення пожежі у Києво-Печерській лаврі

Правоохоронці порушили кримінальне провадження за фактом перешкоджання священнослужителями роботі журналіста одного з телеканалів під час висвітлення пожежі у Києво-Печерській лаврі, повідомила прес-служба Національної поліції Києва.

"До поліції надійшло повідомлення від журналіста одного з телеканалів про те, що невідомі перешкоджають його професійній діяльності під час висвітлення події пожежі на вулиці Лаврській", - йдеться у повідомленні.

Попередньо встановлено, що священнослужителі заважали працювати журналісту та намагалися відтіснити його з місця проведення відеозйомки, а також відібрати телефон.

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч.1 ст.171 Кримінального кодексу України – перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Зазначається, що санкція статті передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт терміном до шести місяців, або обмеження волі терміном до трьох років.

Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вже 11 постраждалих, у тому числі дві дитини – внаслідок удару російських дронів по Харкову - Терехов

Фонд зі США може стартувати з проєктів щодо графіту, титану та літію - зустріч Свириденко з Бессентом

Кількість постраждалих внаслідок атаки російських дронів у Харкові зросла до восьми - Терехов

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки ворожих БпЛА по Харкову – Синєгубов

Рада оновила Бюджетний кодекс для угоди з США щодо мінералів та надала пільги для дронів на оптоволокні

Контейнери зі зброєю та боєприпасами, знайдені у Польщі були призначені для України - ЗМІ

Ворожі дрони влучили по житловій забудові Харкова - мер

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюють - Терехов

З початку доби Сили оборони відбили 115 ворожих атак - Генштаб

Зеленський: Путін відчуває безкарність і готує ще якісь "відповіді"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА