Інтерфакс-Україна
07:25 05.11.2021

Харків'янина, який кинув гранату в салон авто з водієм, засуджено до 15 років в'язниці

1 хв читати
Харків'янина, який кинув гранату в салон авто з водієм, засуджено до 15 років в'язниці

Жовтневий районний суд Харкова ухвалив обвинувальний вирок 36-річному харків'янину, який підірвав автомобіль із водієм.

Як повідомляє прес-служба Харківської облпрокуратури, чоловіка визнано винним у зберіганні та носінні вибухового пристрою без передбаченого дозволу, а також у замаху на умисне вбивство та умисному знищенні чужого майна (ч.1 ст.263, ч.2 ст.15 п.5,7 ч.2 ст.115, ч.2 ст.194 КК України).

"Вироком Жовтневого районного суду Харкова... призначено покарання 15 років позбавлення волі", - йдеться у повідомленні.

Інцидент стався у квітні 2019 року. Обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, посварився з водієм автомобіля Toyota Corolla і кинув ручну гранату у салон авто. Внаслідок вибуху водій отримав тілесні ушкодження (часткова ампутація нижньої третини правої та лівої гомілки, рвані рани правої руки, закрита травма грудної клітки з множинними пораненнями грудної клітки, забій серця та легень). Автомобіль постраждалого було повністю знищено.

 

 

ОСТАННЄ

Запрошення приєднатися до Конвенції про боротьбу з підкупом іноземних посадовців є визнанням курсу держави на прозорість – думка

Понад 50 спецгруп Нацполіції та ДСНС проводять евакуацію з небезпечних територій у 6 областях України – МВС

Заступник міністра сільгоспу РФ підозрюється у незаконному переміщенні понад 4 млн тонн зерна з ТОТ – Офіс генпрокурора

У застосунку Армія+ запущено базовий навчальний курс DELTA

ДБР: затримано ексголову правління "Укренерго" за підозрою у шахрайському заволодінні коштами державного підприємства

УЧХ допомагав постраждалим внаслідок російської повітряної атаки на Чернігів

Глави МЗС Естонії та Нідерландів обговорили створення спецтрибуналу для притягнення РФ за злочин агресії

ДБР розслідує обставини конфлікту між поліцейським та співробітниками ТЦК в Одесі

Ексглаву "Укренерго" Кудрицького затримано на Львівщині - джерело

Мешканець Києва влаштував стрілянину біля будинку та поранив двох перехожих - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА