Інтерфакс-Україна
12:46 05.11.2021

Посли ЄС виключили Україну зі списку безпечних для подорожі країн

1 хв читати
Посли ЄС виключили Україну зі списку безпечних для подорожі країн

 Посли Європейського Союзу виключили Україну зі списку країн, для яких рекомендується зняти обмежувальні заходи, впроваджені на необов'язкові поїздки до ЄС через пандемію COVID-19.

Це рішення було ухвалено у п'ятницю у Брюсселі, підтвердили агентству "Інтерфакс-Україна" дипломатичні джерела.

Офіційне рішення буде оприлюднено наступного тижня. Воно було ухвалене у зв'язку із зростанням захворюваності на коронавірус в Україні. Країна була включена до списку, який переглядається кожні два тижні, 15 липня.

Як повідомлялося раніше, 30 червня 2020 року Рада ухвалила рекомендацію про поступове скасування тимчасових обмежень на несуттєві поїздки в ЄС. Ця рекомендація включала початковий список країн, для яких держави-члени можуть скасовувати обмеження на поїздки на зовнішніх кордонах.

20 травня Рада ухвалила рекомендацію про внесення поправок у відповідь на вакцинальні кампанії, що тривають, запровадивши певні винятки для вакцинованих осіб і послабивши критерії зняття обмежень для третіх країн. Водночас поправки враховують можливі ризики, пов'язані з новими варіантами, встановлюючи механізм екстреного гальмування, який дає змогу швидко реагувати на появу нового варіанта або погіршення ситуації в третій країні.

Рекомендація Ради не є юридично обов'язковим документом. Влада країн-членів залишається відповідальною за їх виконання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

DeepState вперше повідомив про окупацію двох сіл в Дніпропетровській області

У Торецьку військовослужбовці бригади "Лють" здійснили надскладну і феєрично успішну операцію

У столичному театрі ім.Франка відкривається виставка, присвячена Казимиру Малевичу

Військовослужбовиця з Полтавщини замість служби відвідувала закордонні курорти - ДБР

На Харківщині російський дрон поцілив по цивільній автівці, двоє постраждалих

Критична інфраструктура частини Шосткинської громади працює на резервному живленні після обстрілу

Стубб: Сподіваюся, що терпіння Трампа до Росії вичерпається

Ексміністр агрополітики Коваль очолив рівненське відділення Федерації роботодавців

Дощі в Україні в середу майже припиняться, у четвер стрімко потепліє

США та РФ обговорили енергетичні угоди паралельно з останніми мирними переговорами щодо України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА