Інтерфакс-Україна
18:14 05.11.2021

У Києві викрили лабораторію, яка продавала підроблені довідки про відсутність коронавірусу

1 хв читати

Столичні правоохоронці повідомили про підозру шістьом особам, четверо з яких є працівниками медичної лабораторії, які виготовляли та збували підроблені довідки про отримання негативного результату тесту на COVID-19 без проходження відповідних досліджень.

"У ході досудового розслідування встановлено, що працівники лабораторії, діючи у складі організованої групи, запровадили протиправний механізм особистого збагачення шляхом складання та збуту зацікавленим особам завідомо підроблених офіційних документів – тестів на коронавірус", - ідеться в повідомленні Київської міської прокуратури, оприлюдненому в п'ятницю.

У ньому зазначається, що працівники лабораторії протягом грудня 2020-го – березня 2021 року на замовлення громадян складали та збували завідомо підроблені медичні довідки без проходження відповідних досліджень. Вартість довідок коливалася від 900 до 1800 грн.

"Під час досудового розслідування задокументовано складання та збут учасниками організованої групи щонайменше 19 підроблених тестів. Наразі членам організованої групи, серед яких лікар-терапевт, адміністратор та ще двоє працівників медзакладу, повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів", - наголошують у прокуратурі.

Там уточнюють, що викриття зловмисників проводили прокурори спільно зі співробітниками Національної поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

Через низку ворожих авіаударів по прифронтовому селу на Харківщині спалахнули пожежі, поранено двох мирних мешканців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА