07:51 06.11.2021

Мін'юст Грузії рекомендує заради безпеки самого Саакашвілі проводити судовий процес у в'язниці, а не в суді

2 хв читати
Мін'юст Грузії рекомендує заради безпеки самого Саакашвілі проводити судовий процес у в'язниці, а не в суді

Міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе заявляє, що його відомство з міркувань безпеки не рекомендує проводити судовий процес щодо екс-президента Міхеіла Саакашвілі у будівлі суду та пропонує робити це у тюремній установі, де він перебуває.

"Нашою рекомендацією буде, щоб судовий процес проходив у 12-й пенітенціарній установі", - сказав Брегадзе у п'ятницю ввечері в ефірі грузинської телекомпанії "Руставі-2".

За його словами, подібна практика існує, судовий процес може відбуватися в іншому місці, тобто не в будівлі суду.

Він наголосив, що це буде сувора рекомендація з боку Мін'юсту, щоб ув'язненого не виводили з території тюремної установи, оскільки може виникнути загроза безпосередньо для Саакашвілі.

"Саме виходячи з інтересів його безпеки, ми зобов'язані його захистити та природно захистити правопорядок", - сказав глава Мін'юсту.

Він навів у приклад недавню заяву Служби державної безпеки (СДБ) Грузії, де також йшлося про можливі загрози, які можуть виникнути у разі, якщо Саакашвілі буде виведено з території в'язниці.

При цьому Брегадзе вкотре прокоментував вимоги адвокатів Саакашвілі про переведення його до цивільної клініки.

За заявою міністра, в жодному з висновків консиліуму (багатопрофільної групи лікарів, які спостерігають за станом Саакашвілі) ніде не було сказано про необхідність його переведення до приватної чи цивільної клініки та загалом про те, що йому потрібна невідкладна госпіталізація.

"Відповідно, складається враження, що ці люди, які говорять про цивільну клініку, намагаються зробити так, щоб у якійсь формі відбулося переведення цієї людини (Саакашвілі - ІФ) до цивільної клініки. Оскільки природно, там для гарантування її безпеки буде потрібно більше сил з боку держави та спробують влаштувати там провокацію", - вважає він.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА