12:16 06.11.2021

В Афганістані вбили активістку та викладачку економіки - ЗМІ

1 хв читати

 В Афганістані впізнали тіло 29-річної активістки та викладачки економіки, яка вважалася зниклою безвісти з кінця жовтня, повідомляє в суботу газета "Гардіан".

Тіло активістки, яка займалася в Афганістані захистом прав жінок, Фрозан Сафі впізнала її сім'я в морзі у місті Мазарі-Шариф на півночі країни. За словами її сестри, обличчя активістки було практично невпізнанним через велику кількість кульових поранень, і її впізнали переважно за одягом.

Тіло Сафі та ще однієї невідомої жінки доправили таліби до лікарні раніше цього тижня. У поліції заявили, що поряд з ними було виявлено також тіла двох чоловіків, і припустили, що йдеться про особисту помсту.

Сафі зникла 20 жовтня. Коли її тіло виявили, у неї також були викрадені особисті речі - сумка та обручка.

Газета пише, що випадок убивства Сафі стає, ймовірно, першим достеменно відомим інцидентом убивства активістки, яка захищає права жінок у країні, після приходу до влади угруповання "Талібан".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА