Інтерфакс-Україна
07:15 07.11.2021

Профспілка педагогів закликає владу відкласти до 8 грудня усунення невакцинованих освітян

2 хв читати
Профспілка педагогів закликає владу відкласти до 8 грудня усунення невакцинованих освітян

Центральний комітет Профспілки працівників освіти та науки України звернувся до Кабінету міністрів, Міністерства охорони здоров'я та Міністерства освіти і науки з проханням відкласти усунення невакцинованих від СОVID-19 працівників навчальних закладів з 8 листопада на 8 грудня.

"Відсторонення від роботи вже з 8 листопада може спричинити непередбачувані ситуації, які призведуть до порушення вимог щодо створення необхідних умов для перебігу освітнього процесу, неможливості обслуговування котелень, харчоблоків, охорони будівель, унеможливлення заміни відсутніх педагогів тощо", - повідомляється у зверненні на сайті профспілки.

У профспілці зазначили, що утворилася складна ситуація у зв'язку з працівниками навчальних закладів, які відмовляються чи ухиляються від проведення обов'язкових профілактичних щеплень проти СОVID-19. Хоча кількість освітян, які ухвалюють рішення вакцинуватися, збільшується щодня.

При цьому, посилаючись на норми статті 32 Кодексу законів про працю України щодо повідомлення працівників про зміну істотних умов праці не пізніше ніж за два місяці, профспілка закликає перенести терміни реалізації наказу МОЗ та постанову Кабміну щодо відсторонення не раніше 8 грудня.

Раніше повідомлялося, що наказом Міністерства охорони здоров'я України № 2153 було затверджено перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, із включенням до нього всіх працівників усіх навчальних та наукових установ. Відповідно до пункту 4 наказу, він набирає чинності через місяць з дня його офіційного опублікування.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори в Швейцарії триватимуть у неділю до ночі – Зеленський

Конгрес повинен мати можливість переглянути план завершення війни - Грем

Харків під атакою ворожих БПЛА

П'ятеро цивільних поранено внаслідок ударів окупантів по Донецькій області

Це найзмістовніша і найкраща зустріч відколи я на посаді – Рубіо про переговори з Україною у Женеві

Європейську контрпропозицію щодо встановлення миру в Україні з 24 пунктів вже надіслано США й Україні

Досягли дуже доброго прогресу й рухаємося вперед до справедливого та тривалого миру – Єрмак про зустріч з американцями у Женеві

Почалися перші виплати 1 тис. грн "Зимової підтримки"

"Укренерго" анонсувало на понеділок відключення в 0,5-3 черги порівняно з 1-2,5 чергами у неділю

Зеленський відреагував на слова Трампа про відсутність вдячності з боку керівництва України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА