Інтерфакс-Україна
07:48 07.11.2021

Німеччина направляє дипломата до Афганістану

1 хв читати
Німеччина направляє дипломата до Афганістану

Уряд Німеччини планує змінити відносини з чинною владою Афганістану і найближчими днями направить до країни дипломата Маркуса Потцеля для з'ясування ситуації на місці, повідомляє газета Welt am Sonntag.

За інформацією видання, Потцель з'ясовуватиме, як німецькі дипломати можуть повернутися в країні до роботи, поки що на тимчасових умовах.

Крім цього, генпрокуратура ФРН перевіряє правові питання у зв'язку з рухом "Талібан" – у Німеччині він розцінюється як терористичне угруповання.

Зазначені кроки допоможуть полегшити ФРН спілкування із владою Афганістану, вважає видання.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УІНП засуджує функціонування проросійської підпільної школи на території монастиря в Києві

Представники України та США обговорили в Парижі мирний трек та формати подальших контактів з європейськими партнерами

Трамп заявив про те, що без нього Росія зараз б мала всю Україну

Нардеп Сірко: буде добре, якщо Паризькі декларації стануть реальним планом

Військові РФ вчергове атакувати енергетиків "ДТЕК" на Дніпропетровщині

Бережна про проросійську підпільну школу в Києві: цей випадок підтверджує, що освіта і культура - це питання національної безпеки

Три людини постраждали від атаки на Кривий Ріг, є проблеми з водо- та теплопостачанням – Вілкул

Ветеран-оператор РЕБ може застосувати свої військові компетенції як інженер радіочастотних систем і спеціаліст із телекомунікацій - Мінветеранів

У міністра спорту Бідного 15 радників на громадських засадах

Львівська ОВА терміново перевірить готовність об’єктів критичної інфраструктури працювати в кризових умовах – Козицький після заяв Садового

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА