19:43 07.11.2021

Саакашвілі на знак протесту відмовляється від прийому будь-яких ліків, його стан погіршується – особистий лікар

2 хв читати
Саакашвілі на знак протесту відмовляється від прийому будь-яких ліків, його стан погіршується – особистий лікар

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, який продовжує голодування у в'язниці, відмовився від необхідних для оцінки стану його здоров'я тестів, прийому мінералів і ліків, заявив його особистий лікар Ніколоз Кіпшидзе журналістам у неділю.

Він зазначив, що Саакашвілі зробив це на знак протесту через те, що напередодні спеціальна пенітенціарна служба опублікувала відео з камер спостереження, де видно, як екс-президент приймає в медпункті тюремного закладу харчові добавки.

Кіпшидзе висловив стурбованість у зв'язку з цим рішенням Саакашвілі, назвавши це "трагедією", оскільки, за його словами, "деякі показники погіршуються та погіршуються щогодини".

"Тому я прошу членів консиліуму (багатопрофільної групи лікарів, створеної для спостереження за станом Саакашвілі) терміново провести зустріч, якнайшвидше, і вирішити, що робитимемо", - сказав він, зазначивши, що стан Саакашвілі у будь-який момент може стати критичним.

На запитання журналістів про те, що станеться, якщо Саакашвілі залишиться у в'язниці і не буде госпіталізований, він заявив: "Смерть".

"Йдеться про порятунок його життя. Він приймав ліки, які забезпечували його життя, проте після поширених телекомпаніями кадрів відмовився від них", - сказав Кіпшидзе.

Саакашвілі, який є у Грузії фігурантом кількох кримінальних справ, таємно прибув до республіки 29 вересня. 1 жовтня його було затримано у Тбілісі. Нині він перебуває у в'язниці в місті Руставі. Власне затримання екс-президент вважає незаконним, а обвинувачення на його адресу сфальшованими. Він оголосив голодування.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА