Інтерфакс-Україна
09:44 08.11.2021

ДБР передало до суду справу про вибухи на артскладах у Сватовому

2 хв читати
ДБР передало до суду справу про вибухи на артскладах у Сватовому

Співробітники Державного бюро розслідувань передали до суду обвинувальний акт стосовно двох командирів реактивних артилерійських батарей Збройних сил України, недбалість яких призвела до вибухів складів із боєприпасами у Сватовому (Луганська обл.) у 2015 році.

Як повідомляє прес-служба бюро, у вересні 2015 року зазначені командири розмістили військову техніку поблизу потенційно небезпечного об'єкта – польового складу боєприпасів, розташованого неподалік Сватового.

"29 жовтня 2015 року через диверсію на військовому складі сталася пожежа. Вона спричинила детонацію боєприпасів, що розлетілися та влучили у вказану військову техніку. Це призвело до знищення військового майна, зокрема РСЗВ "Ураган" та транспортно-зарядних машин до них, на 18 млн грн", - йдеться у повідомленні, оприлюдненому у понеділок.

У ньому уточнюється, що фігурантів обвинувачують у недбалому ставленні до військової служби в умовах особливого періоду (ч. 3 ст. 425 КК України).

"У разі доведення провини їм загрожує позбавлення волі терміном до семи років", - наголошують правоохоронці.

Вони заявляють, що продовжують вживати всіх необхідних заходів для встановлення осіб, які причетні до диверсії на артилерійському складі.

Як повідомлялося, 29 жовтня 2015 року на складах із озброєнням неподалік Сватового розпочалася пожежа на площі близько 300 х 300 м. На складах зберігалося майже 3,5 тис. тонн боєприпасів. Пожежу було ліквідовано за добу. Однак потім періодично виникали осередки загоряння та вибухи.

Унаслідок надзвичайної події загинуло четверо людей: троє військовослужбовців та місцева жителька. Також кілька людей отримали поранення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Директор НАБУ: вітаємо контррозвідувальні заходи СБУ, але подібні дії не можуть бути підставою для знищення антикорупційної інституції

Мін’юст, Міноборони та Мінветеранів запустили соцпроєкт для підвищення правової обізнаності захисників та їхніх родин

Лідер "Батьківщини" Тимошенко назвала світлим днем в Раді обмеження незалежності НАБУ/САП

Керівник САП про прийнятий Радою законопроєкт: це кінець незалежної роботи двох антикорупційних інституцій

Директор НАБУ: просимо президента ветувати законопроєкт, який знищує незалежність антикорупційних органів

TI закликала Зеленського накласти вето на законопроєкт про обмеження незалежності НАБУ та САП

Фактично зараз створюється загроза євроатлантичним прагненням нашої країни – директор НАБУ

Директор НАБУ: голосами 263 народних депутатів була знищена антикорупційна інфраструктура

МОЗ презентувало тендери з відновлення медінфраструктури в 5 регіонах України

На Одещині заступник начальника районного ТЦК підозрюється у вимаганні та отриманні хабаря - Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА