Інтерфакс-Україна
07:23 09.11.2021

Глава ЄК закликає поквапитися із санкціями проти Мінська

1 хв читати
Глава ЄК закликає поквапитися із санкціями проти Мінська

Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн у понеділок виступила із закликом до членів Євросоюзу якнайшвидше схвалити санкції проти Білорусі через ситуацію з мігрантами з близькосхідних країн на кордоні союзу.

"Я закликаю країни-члени ЄС нарешті схвалити розширений санкційний режим щодо влади Білорусі, яка відповідає за цю гібридну атаку", - йдеться в її заяві, поширеній у понеділок.

У ній наголошується, що глава ЄК висловила солідарність від імені ЄС прем'єру Польщі Матеушу Моравецькому, прем'єру Литви Інгріді Шимоніте, прем'єру Латвії Кріш'янісу Каріньшу та обговорила з ними заходи, які ЄС може вжити, щоб підтримати їх у цій кризі.

За її словами, найближчими днями заступник голови Єврокомісії Маргаритіс Схінас та голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель вирушать до країн транзиту та країн походження мігрантів. Також фон дер Ляєн нагадала, що ЄС вивчить, яким чином можна застосувати санкції щодо авіакомпаній третіх країн, які задіяні у процесі нелегального перевезення людей.

Крім того, вона закликала Мінськ перестати наражати на ризик життя людей і зазначила, що дії білоруської влади не допоможуть їм досягти успіху у своїх цілях.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарських компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

Коордштаб: Понад третина військовополонених з російського боку, які перебувають в Україні, - не росіяни

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

Швейцарія уважно стежить за обговореннями в ЄС і Британії щодо можливості використання активів РФ – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА