Інтерфакс-Україна
07:54 09.11.2021

Саакашвілі госпіталізували до тюремної лікарні проти його волі - омбудсмен Грузії

1 хв читати
Саакашвілі госпіталізували до тюремної лікарні проти його волі - омбудсмен Грузії

Омбудсмен Грузії Ніно Ломджарія в ніч проти вівторка зустрілася у тюремній лікарні Тбілісі з колишнім президентом республіки Міхеілом Саакашвілі.

"За словами Саакашвілі, його обманним шляхом проти власної волі привезли до тюремної лікарні Тбілісі, оскільки лікарі у Руставській в'язниці сказали йому, що перевозять на госпіталізацію до цивільної клініки", - сказала журналістам Ломджарія.

Вона повідомила, що коли вже на території Глданської в'язниці в Тбілісі Саакашвілі побачив те, що відбувається, він відмовився виходити з автомашини "швидкої допомоги", його звідти вивели силою.

"Саакашвілі відмовився від огляду лікаря. У розмові зі мною він не сказав про заподіяні йому пошкодження, які не видно візуально", - сказала омбудсмен.

З її слів, зовні Саакашвілі виглядає відносно нормально.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий БПЛА атакував цивільний вантажний поїзд на Донеччині – Укрзалізниця

Окупанти втратили впродовж доби 1170 військовослужбовців - Генштаб

Упродовж доби окупанти остріляли 16 населених пунктів Запорізької області, є двоє постраждалих

12 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Британії відбудуться переговори міністрів закордонних справ ЄС щодо підтримки України і європейської безпеки

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Півненко і Клименко створили нову якість Нацгвардії — командир полку "Азов" і начальник штабу про лідерів бойового війська

Чехія і Південна Корея уклали низку угод щодо зведення двох блоків на АЕС Dukovany

Макрон, Туск, Стармер та Мерц під час візиту до Києва спробували традиційні українські страви

Трамп підпише указ на зниження цін на ліки та фармацевтичні препарати від 30% до 80%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА