Інтерфакс-Україна
13:02 09.11.2021

Мінцифри запускає офлайн-пункти підтримки "Дії" у всій Україні

1 хв читати
Мінцифри запускає офлайн-пункти підтримки "Дії" у всій Україні

Міністерство цифрової трансформації України до 15 листопада планує відкрити понад 100 офлайн-пунктів підтримки програми "Дія".

Згідно з повідомленням міністерства у Telegram-каналі, офлайн-пункти підтримки призначені для того, щоб українці могли отримати офлайн-допомогу від менеджерів служби підтримки "Дії" та згенерувати COVID-сертифікат одразу у центрі масової вакцинації у кожній області України.

"Минулого тижня ми відкрили п'ять офлайн-пунктів у Києві. Тепер плануємо до кінця цього тижня відкрити понад 100 пунктів у 20 областях країни", - наведено слова віце-прем'єр-міністра - міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

В офлайн-пунктах можна проконсультуватися з наступних питань: дізнатися про види СOVID-сертифікатів та як їх отримати; подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та у застосунку "Дія"; визначити помилку створення сертифіката тощо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак написав заяву про відставку - Зеленський

Росіяни атакували Білозерську громаду, одна людина загинула – Херсонська ОВА

Громадське обговорення проєктів книг оновленого Цивільного кодексу наближається до фіналу — Стефанчук

Окупанти завдали ударів по об'єктах критичної інфраструктури у Херсоні, можливі перебої з електро- та водопостачанням

У Києві попрощались з воїном-інтернаціоналістом "Немо"

Трамп готовий визнати контроль РФ над Кримом та іншими окупованими територіями України в рамках "мирного плану" - ЗМІ

Інформація щодо присутності росіян на околицях Гуляйполя не відповідає дійсності - Волошин

Завершено капітальний ремонт шляхопроводу біля метро "Дарниця" – мер

Повідомлення про "захід у Гуляйполе військ РФ" не відповідають дійсності – ЦПД

Завершилися прослуховування учасників із лонглиста нацвідбору на "Євробачення-2026"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА