Інтерфакс-Україна
18:37 10.11.2021

Україна має намір подвоїти кількість прикордонників на кордоні з Білоруссю - Монастирський

1 хв читати
Україна має намір подвоїти кількість прикордонників на кордоні з Білоруссю - Монастирський

Україна має намір подвоїти кількість прикордонників на державному кордоні у зв'язку з загрозою потрапляння до країни нелегальних мігрантів із Білорусі, заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

"Можу сказати стосовно прикордонників, що їхня кількість подвоїться на державному кордоні. Також буде залучено досить серйозні резерви Національної гвардії та Національної поліції. Будуть люди, які перебуватимуть поблизу кордону, оскільки йдеться про їхню дислокацію там... Також функціонуватимуть мобільні групи, пересуватимуться вздовж кордону для виявлення незаконного перетину кордону", - сказав Монастирський на брифінгу в Києві в середу.

Водночас він наголосив, що "відповідь і реакція українських правоохоронців і гвардійців буде досить жорсткою, чіткою, коректною" в рамках закону, який регламентує захист державного кордону.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ: Фіксуємо хвилю фейків про діяльність антикорупційних органів, мета яких - дискредитація

Генштаб ЗСУ: Уражено ЗРК "Оса" та низку логістичних об’єктів російських окупантів на ТОТ Запорізької області

Петиція про заміну в Києві освітлення під’їздів на світильники з датчиками руху не набрала необхідних голосів

Мінкультури 1,3 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р.

Поліція отримала численні повідомлення про мінування держустанов, навчальних закладів і підприємств у Києві

Глава МЗС Ірландії затвердила виділення EUR25 млн на відновлення електро- і теплопостачання в Україні

"Укрзалізниця" обмежила рух поїздів між Дніпром та Запоріжжям через атаки на залізничну інфраструктуру

УЦОЯО затвердив загальні характеристики тестів НМТ-2026 та схеми нарахування балів

Українська асоціація студентів пропонує відзначати День українського студентства 29 січня - УІНП

Україна та Польща посилюють оборонну співпрацю, зокрема у посиленні ППО, розвитку дронів та в авіаційній складовій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА