Інтерфакс-Україна
19:31 10.11.2021

Близько 900 тис. дітей до 11 років у США отримали за тиждень вакцину від COVID-19

1 хв читати
Близько 900 тис. дітей до 11 років у США отримали за тиждень вакцину від COVID-19

Близько 900 тис. дітей віком від 5 до 11 років у США отримали свою першу дозу вакцини від коронавірусу COVID-19 за перший тиждень після офіційного дозволу використовувати її у цій віковій групі, повідомляє агентство Associated Press.

Агентство також повідомляє, що найближчими днями зроблено близько 700 тис. записів на отримання першої дози вакцини.

Діти віком від 5 до 11 років можуть отримати вакцину у 20 тис. аптек, клінік і кабінетах лікарів. Нині у США близько 28 млн дітей віком від 5 до 11 років можуть отримати малу дозу вакцини Pfizer.

2 листопада офіційно схвалено застосування вакцини Pfizer для дітей 5-11 років Центрами з контролю та профілактики захворювань (CDC). Передбачається, що вакцинація знизить передачу COVID-19 у США на 8% у період з листопада до березня 2022 року. Вакцина вводитиметься у двох дозах по 10 мкг, що становить третину від кількості, яку отримують люди, старше 12 років. Дози будуть розподілені з інтервалом у три тижні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої"

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої", - голова ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА