Інтерфакс-Україна
19:39 10.11.2021

США попередили Росію про можливі наслідки через концентрацію російських військ на кордоні з Україною

1 хв читати
США попередили Росію про можливі наслідки через концентрацію російських військ на кордоні з Україною

США попередили владу РФ про потенційні негативні наслідки посилення присутності російських військ поблизу кордону з Україною, заявила помічниця глави Держдепу з питань Європи та Євразії Карен Донфрід.

В інтерв'ю агентству Associated Press вона зазначила, що Вашингтон повідомив російським офіційним особам про "можливі наслідки" за "незвичайну військову активність поблизу України".

Донфрід у складі американської делегації під керівництвом глави ЦРУ Вільяма Бернса минулого тижня відвідала Москву, а потім поїхала до Києва.

"Щоразу, коли ми бачимо підозрілу російську військову активність поблизу України, ми даємо зрозуміти, що будь-яка ескалація або агресивні дії зумовить серйозне занепокоєння у США", - додала вона.

Помічниця держсекретаря США також зазначила, що Вашингтон буде "продовжувати підтримувати Україну й засуджувати будь-яку російську агресію щодо України в будь-якому вигляді".

Говорячи про переговори в Москві, Донфрід зазначила, що директор ЦРУ "успішно передав те послання, яке він вважав за необхідне до них донести".

"Ми й надалі дуже ретельно стежитимемо за тим, що росіяни роблять на кордоні з Україною", - наголосила вона.

Раніше прес-секретар Пентагону Джон Кірбі повідомив, що в США занепокоєні переміщенням російських військ у районі кордону з Україною і закликають Москву прояснити свої наміри.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Терор РФ проти України вийшов на новий рівень, заявляє глава МЗС Австрії

РФ вночі атакувала транспортну інфраструктуру Кременчука, намагаючись пошкодити переправу через Дніпро, рух автомобілів відновлено

Трамп зробив останнє попередження ХАМАС

Зустріч із Трампом на Алясці дала Путіну те, що він хотів – Зеленський

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

У Харкові внаслідок зіткнення мотоциклістів постраждали троє пішоходів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА