Інтерфакс-Україна
20:22 10.11.2021

ЄС і США вивчать питання про санкції проти авіакомпаній, які перевозять мігрантів до Білорусі

1 хв читати
ЄС і США вивчать питання про санкції проти авіакомпаній, які перевозять мігрантів до Білорусі

Європейський Союз і США не відкидають можливості введення санкцій проти авіакомпаній, які доставляють мігрантів із близькосхідних країн на територію Білорусі, звідки ті потім намагаються перейти кордон ЄС, заявила в середу голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн після зустрічі з президентом США Джо Байденом.

"Ми згодні, що потрібно розглянути можливість запровадження санкцій проти тих авіакомпаній, які здійснюють перевезення людей до Мінська, а потім – до кордону ЄС та Білорусі", – сказала вона журналістам у Вашингтоні.

Цього тижня фон дер Ляєн заявляла, що ЄС вивчить, яким чином можна застосувати санкції щодо авіакомпаній третіх країн, які задіяні у процесі нелегального перевезення людей.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін погодив створення ІП "Носівські господарства" в Чернігівській області з майбутнім виробництвом варення і компотів

На Одещині внаслідок російських атак пошкоджено енергетичні об’єкти та житлові будинки – МВС

IWG plc анонсував відкриття Spaces в BOSTON Creative House

СБУ зупинила роботу нафтовидобувної платформи РФ у Каспійському морі - джерело

Суд розгляне позов про стягнення в дохід держави майже 3 млн грн необґрунтованих активів посадовця ЗСУ

Водії зможуть зафіксувати ДТП по європротоколу в "Дії" без виклику поліції вже з першого кварталу 2026 – Свириденко

Команда IT-компанії GlobalLogic з 2022р поповнилася більш ніж 1 тис. спеціалістів

Одесита, який п'яним повідомив про мінування власного будинку, посадили під домашній арешт - поліція

Минулої доби Харківщина зазнала атак у чотирьох населених пунктах, один загиблий, двоє поранених — ОВА

Поліція розслідує влучання дрона у житловий будинок на Львівщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА