Інтерфакс-Україна
07:35 11.11.2021

США та Україна протистоятимуть "гібридній агресії з боку Росії"

1 хв читати
США та Україна протистоятимуть "гібридній агресії з боку Росії"

Влада США та України віддана продовженню співпраці, націленої на протистояння агресивним діям Росії, йдеться у підписаній у середу обома сторонами оновленій хартії про двосторонню співпрацю.

"США та Україна мають намір продовжувати вживати серію важливих заходів, щоб захистити українську сторону від прямих і "гібридних" зовнішніх загроз. Також йдеться про те, щоб Росія несла відповідальність за подібні агресивні дії та порушення міжнародного права", - йдеться у документі, опублікованому держдепом.

Також у ньому наголошується на готовності Вашингтона та Києва працювати з союзниками в чорноморському регіоні, щоб "забезпечувати свободу судноплавства, протистояти зовнішнім загрозам і викликам у всіх сферах".

США обіцяють продовжувати "допомагати Україні у проведенні реформ у сфері оборони та безпеки, продовжувати надалі проведення масштабних спільних навчань".

Раніше у середу оновлену хартію у Вашингтоні підписали голова держдепу Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До ЄРДР внесено кримінальну справу щодо інциденту на трасі М-06 на Житомирщині

Україна добилася збільшення потужності перетину для експорту е/е з 650 МВт до 900 МВт

Російські склади боєприпасів знищені на Донеччині біля Харцизька - СБУ

Понад 5 тисяч осіб отримали знання з першої психологічної допомоги в межах проєкту УЧХ та EU4Health

Ліквідація наслідків удару по Одесі завершена, постраждали 6 жителів

У Полтаві внаслідок ворожої атаки двоє людей загинули, ще 11 поранено

ЦПД повідомляє про атаки по заводу в російському Єльці, який виробляє блоки для ракет

Ворог атакував Полтаву, виникли пожежі, зокрема в міському ТЦК, є загиблі і поранені

УПЦ (МП) оскаржила в суді постанову уряду про порядок проведення дослідження щодо афілійованості із забороненими релігійними організаціями

На Львівщині затримано "крота" - майора Повітряних Сил ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА