Інтерфакс-Україна
09:18 11.11.2021

У Німеччині зафіксовано антирекорд за кількістю захворілих на COVID-19 від початку пандемії

1 хв читати
У Німеччині зафіксовано антирекорд за кількістю захворілих на COVID-19 від початку пандемії

Влада Німеччини за останню добу зареєструвала перевищення позначки в 50 тис. випадків заражень COVID-19 уперше від початку пандемії, інформують у четвер західні ЗМІ.

Антирекорд за останні 24 години становить 50 тис. 196 випадків, повідомляють ЗМІ.

"Пандемія повертається в новому вражаючому вигляді", - заявили в прес-службі в.о. канцлера ФРН Ангели Меркель.

Причиною спалаху COVID-19 є порівняно низький рівень вакцинації в Німеччині, що становить трохи більше ніж 67%, зазначають ЗМІ.

Найбільш постраждалі землі - Саксонія, Баварія і зовсім нещодавно Берлін - упровадили нові обмеження стосовно нещеплених людей, які першими постраждали від зростання захворюваності. Зокрема, в Берліні з понеділка невакцинованим людям буде заборонено відвідувати ресторани, бари, спортивні зали та перукарні.

Згідно з даними статистичного сайту Worldometers, від початку пандемії у ФРН було діагностовано понад 4,83 млн заражень, більше ніж 97,5 тис. пацієнтів із COVID-19 померли.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Мінкультури розповіли, якими інструментами будуть стимулювати створення професійної спільноти театральних критиків

Буданов закликав українців не вестися на маніпуляцію емоціями, до якої вдається РФ

Керівниці "Сегежа Україна" висунута підозра через передачу синові майна держпідприємства – Офіс генпрокурора

Фінансування сфери кіно на 2026р необхідно збільшити щонайменше до 500-600 млн грн - Мінкультури

Енергоспоживання продовжує зростати з початку тижня через спеку

Зеленський заслухав доповідь Малюка і погодив деякі операції СБУ

Фінляндія передала Україні загалом 31 автомобіль рятувальної служби з січня цього року - уряд

Уряд призначив Цивінського директором БЕБ

ВАКС визнав винним ексголову ДСА Сальникова у зловживанні впливом і засудив до 3 років позбавлення волі

У Мінкультури наразі немає планів реорганізовувати "Довженко-Центр" - Григоренко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА