10:05 11.11.2021

"Голос" закликає НАЗК відновити держфінансування партії

1 хв читати
"Голос" закликає НАЗК відновити держфінансування партії

Політична партія "Голос" закликає керівництво Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) відновити державне фінансування політсили.

"Голос" розцінює дії НАЗК, спрямовані на призупинення державного фінансування політсили, як політичний тиск на опозицію. Серед парламентських партій тільки "Голос" не отримав фінансування за четвертий квартал, і ніяких пояснень цьому немає", – наголошується в заяві партії.

У "Голосі" нагадали, що в січні 2021 року НАЗК із порушенням законів юридичних (і законів логіки) вирішило позбавити партію держфінансування, проте політсила в судовому порядку довела свою правоту й очікувала повернення дій НАЗК у законне русло, чого "досі не відбулося".

"При розподілі фінансування на четвертий квартал 2021 року НАЗК ігнорує і норми закону про державне фінансування партій, і рішення судів, що підтверджують правильність правової позиції партії "Голос"... У разі тиску з боку третіх осіб, які примушують НАЗК до протиправних дій, вимагаємо повідомити суспільству прізвища та посади цих осіб", – наголошують у "Голосі".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА