Інтерфакс-Україна
10:48 11.11.2021

Монастирський, Дейнеко та Клименко відбули на Волинь для перевірки готовності захисту кордону від мігрантів

1 хв читати

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський разом із головою Державної прикордонної служби Сергієм Дейнеком, головою Національної поліції Ігорем Клименком і заступником голови Національної гвардії України Юрієм Лебедем відбув у Волинську область для відпрацювання дій щодо захисту від можливої спроби прориву українського кордону штучно організованими натовпами мігрантів з боку Білорусі, а також для протидії іншим гібридним загрозам.

Як повідомляє департамент комунікації МВС України в четвер, в рамках робочої поїздки в Луцький прикордонний загін і на ділянку прикордонного підрозділу "Грабове" Луцького прикордонного загону буде проведено навчання для бойової координації між усіма підпорядкованими структурами МВС: Державною прикордонною службою, Національною поліцією, Національною гвардією України, Державною службою з надзвичайних ситуацій і Міграційною службою.

"З метою протидії потенційній кризі з мігрантами ми залучимо всі п’ять структур МВС без винятку, як єдиний кулак внутрішньої безпеки України", - заявив Монастирський.

Під час візиту у Волинську область також буде проведено нараду з керівниками розташованих уздовж кордону Об’єднаних територіальних громад разом із керівництвом області та силовими структурами щодо взаємодії в разі загрози українському кордону, йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: загальний запит на майбутнє української бойової авіації – флот на 250 літаків

На Донеччині 27 жовтня росіяни вбили одного мирного мешканця, ще один дістав поранень

СБУ затримала дезертира та його спільницю, які на замовлення РФ готували бомби для терактів на Дніпропетровщині

Питання подрібнення на ФОП з метою ухилення від оподаткування перебуває на розгляді БЕБ – Гетманцев

Гетманцев констатує відсутність потенціалу Ради оподаткування посилок вартістю до EUR150

Уся статистична система України буде приведена у відповідність до вимог ЄС до 2028р - Качка

Глава МЗС Нідерландів прибув до Києва

До 3 зросла кількість загиблих від ворожої атаки на Київ 22 жовтня – мер

Ворог атакував 38 ударними БпЛА, збито 26 , зафіксовано влучання 12 дронів – ПС ЗСУ

Сили безпілотних систем уразили за добу 462 ворожі цілі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА