Інтерфакс-Україна
16:01 12.11.2021

СБУ оприлюднила частину свідчень колишнього "голови" підпільної в'язниці "Ізоляція" у Донецьку

1 хв читати
СБУ оприлюднила частину свідчень колишнього "голови" підпільної в'язниці "Ізоляція" у Донецьку

Служба безпеки України оприлюднила відео з частиною свідчень колишнього "голови" підпільної в'язниці "Ізоляція" у тимчасово окупованому Донецьку Дениса Куликовського.

На відео, яке оприлюднила прес-служба СБУ, Куликовський розповів про терміни своєї роботи у в'язниці та обов'язки - зокрема, він уточнив, що працював в "Ізоляції" з 2014 до 2018 року, проте начальником в'язниці був лише до 2015 року, після чого був усунений через загибель співробітника в'язниці з його вини. Також Куликовський підтвердив, що саме на території "Ізоляції" співробітники російських спецслужб готувалися до підриву автомобілів полковника СБУ Олександра Хараберюша, співробітника розвідки Міністерства оборони України Максима Шаповала у 2017 році.

Як повідомлялося, Куликовського затримали в Києві 9 листопада 2021 року. Йому інкримінуються чотири статті Кримінального кодексу України: ст. 149 (торгівля людьми); ст. 258-3 (створення терористичної групи або терористичної організації); ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань); ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Усі домовленості щодо постачання систем ППО мають бути виконані до зими – Зеленський

Зеленський за тиждень до Генасамблеї ООН: Співпрацюємо з лідерами європейських країн для спільного тиску на РФ

У Генштабі ЗСУ підтвердили звільнення з посад командирів 17-го та 20-го армійських корпусів

НСАУ опротестовує механізм "мовчазної згоди" для об’єктів спадщини

Єрмак: З окупації повернули ще 16 українських дітей

ЗСУ звільнили село Панківка між Костянтинівкою і Покровськом у Донецькій області – Генштаб

Зафіксовано майже 11 тисяч застосування ворогом небезпечних хімічних речовин, постраждали 3000 військових

Окупанти обстрілами та атакою БПЛА вбили ще двох жителів Херсонщини

Житній ринок внесли до переліку об'єктів культурної спадщини

Понад 10% від підручників ще досі не доставлені до шкіл - голова комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА