Інтерфакс-Україна
11:26 13.11.2021

Путін заявляє, що не чув наполегливих пропозицій щодо зустрічі лідерів "нормандської четвірки"

1 хв читати
Путін заявляє, що не чув наполегливих пропозицій щодо зустрічі лідерів "нормандської четвірки"

Президент РФ Володимир Путін заявив, що не чув останнім часом наполегливих пропозицій щодо проведення саміту "нормандської четвірки".

"Я останніх наполегливих пропозицій щодо цього не чув, хоча ми це обговорюємо", - сказав Путін в інтерв'ю на телеканалі "Россия 24" (ВДТРК).

Водночас глава держави зазначив, що інших механізмів немає. "І ці механізми, хоч би як важко було сьогодні, хоч би як важко було вирішувати цю проблему, але ці механізми потрібно використовувати для того, щоб хоча б наблизитися до вирішення тих проблем, про які ми зараз говоримо", - сказав президент РФ.

У переговорах у "нормандському форматі" щодо врегулювання на Донбасі беруть участь Україна, Німеччина, Франція та Росія.

Путін знову заявив, що Росія ніколи не погодиться з тим, що вона є однією зі сторін конфлікту на сході України.

"У Мінських угодах не сказано, що Росія є стороною конфлікту, ми ніколи з цим не погоджувалися і не погодимося, ми не є такими", - сказав Путін.

Путін звернув увагу на те, що президент України Володимир Зеленський "бадьоро рапортує про те, що вони застосовують "Байрактари", тобто безпілотні літальні апарати".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА