19:05 13.11.2021

Лукашенко заперечує обвинувачення у міграційній кризі

1 хв читати
Лукашенко заперечує обвинувачення у міграційній кризі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, якого ЄС, США не визнають законно обраним, відкинув звинувачення у створенні та фінансуванні міграційної кризи на білорусько-польському кордоні.

"Американці заявили, що я фінансую цих втікачів. Слухайте, у мене що, грошей море? Мені що, нікуди гроші подіти? І взагалі: факти на стіл. Якщо я фінансую, покладіть факти на стіл", - сказав Лукашенко в інтерв'ю російському виданню. "Національна оборона".

"Покладіть на стіл факти, де хоч одна людина з державної влади профінансувала чи навіть бізнесмен", - додав він.

Ситуація на кордоні Польщі та Білорусі ускладнилася минулого понеділка, коли до кордону з Польщею з білоруського боку підійшли кілька тисяч мігрантів із країн Близького Сходу, які бажають перебратися до ЄС. Польські офіційні особи назвали те, що відбувається, найскладнішим моментом з початку кризи на кордоні.

Польща, Литва і Латвія останніми місяцями фіксують потік нелегалів, які посилюються, які намагаються через Білорусь потрапити на територію ЄС. У Євросоюзі обвинувачують Білорусь у тому, що саме вона створила хаос поблизу кордонів ЄС, оскільки не пускає назад нелегальних мігрантів із країн Близького Сходу та Африки, які намагаються потрапити до Євросоюзу, але одержують відмову.

Країни Балтії звинувачують владу Білорусі в організації потоків мігрантів і називають це "гібридною агресією".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА