Інтерфакс-Україна
07:23 15.11.2021

Держсекретар США обговорив з головою МЗС Франції повідомлення про військову діяльність РФ в Україні та поблизу неї

1 хв читати

Держсекретар США Ентоні Блінкен обговорив з міністром закордонних справ Франції Жан-Івом Ле Дріаном повідомлення про військову діяльність Росії в Україні та поблизу її кордонів, повідомляє представник держдепу Нед Прайс.

"Державний секретар Ентоні Блінкен учора розмовляв з міністром закордонних справ Франції Жан-Івом Ле Дріаном, щоб обговорити повідомлення про російську військову діяльність в Україні та поблизу неї, а також незмінну рішучу прихильність до суверенітету та територіальної цілісності України", - йдеться в повідомленні Прайса, розповсюдженому держдепом.

Крім того, Блінкен і Ле Дріан обговорили спільні зусилля щодо ядерної програми Ірану.

Раніше прес-секретар Пентагону Джон Кірбі повідомив, що у США стурбовані переміщенням російських військ поблизу кордону з Україною та закликають Москву прояснити свої наміри.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА