Інтерфакс-Україна
13:42 15.11.2021

На Харківщині мисливець поранив знайомого

1 хв читати
На Харківщині мисливець поранив знайомого

Поліція встановлює обставини поранення 60-річного чоловіка під час полювання неподалік с. Волвенкового Харківської області.

"Під час виїзду на місце події правоохоронці встановили, що на полюванні поблизу с. Волвенкового 55-річний житель м. Балаклія порушив правила поводження з вогнепальною зброєю. Він намагався потрапити в зайця і з необережності зробив постріл у чоловіка, який стояв поруч", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

60-річного потерпілого доправили до лікарні.

Правоохоронці вилучили з місця події вогнепальну зброю. Триває перевірка дозвільних документів на право полювання.

Відомості про те, що сталося, внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 128 (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завальський підтримував Вєрку Сердючку в мовному скандалі, робив компліменти Азарову за моду на українську і критикував мовні штрафи

Сили оборони знешкодили вночі 28 з 47 ворожих дронів, в 7 місцях зафіксовані влучання

Кандидат на мовного омбудсмена Завальський: Мене обливають брудом лише тому, що я публічно висловив готовність допомогти державі

Двоє загиблих і щонайменше 13 постраждалих внаслідок ворожих ударів по Донецькій області

Головнокомандувач ЗСУ: Ми не будемо залишатися лише в глухій обороні

Сирський: Всі наші ТЦК повинні змінитися

Коефіцієнт витрат до результату операцій DeepStrike оцінюється приблизно як 1:15 - Сирський

Україна переважає РФ у кількості FPV-дронів, однак росіяни сильніші у дронах на оптоволокні - Сирський

Ефективність знищення БпЛА противника типу Shahed становить приблизно 82% - Сирський

Перша черга управлінь армійських корпусів вже прийняла свої смуги відповідальності з визначеними комплектами військ - Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА