Інтерфакс-Україна
21:44 15.11.2021

Німецький регулятор підтвердив, що Україна буде допущена до процесу сертифікації "Північного потоку 2"

1 хв читати
Німецький регулятор підтвердив, що Україна буде допущена до процесу сертифікації "Північного потоку 2"

Німецьке Федеральне мережеве агентство підтвердило, що Україна буде допущена до процесу сертифікації "Північного потоку 2" без права вето, повідомив у понеділок "Інтерфаксу" голова прес-служби агентства Фіте Вульф.

"Федеральне мережеве агентство може підтвердити, що Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" та LLC Газотранспортна система України сьогодні були допущені до процесу сертифікації. Допущені до процесу мають права, особливо право давати свою оцінку. Права вето вони не мають", - повідомив представник агенції.

Як повідомлялося, німецький регулятор BNetzA, починаючи з 8 вересня, має чотири місяці для розгляду заявки Nord Stream-2 AG на сертифікацію компанії як незалежного оператора ПП2. Далі BNetzA передасть звіт Європейській комісії, яка має два місяці для власного висновку та ще додатково два місяці, якщо це знадобиться.

"Нафтогаз" 15 жовтня подав заявку на участь у процесі сертифікації оператора "Північного потоку-2", до цього польська газова держкомпанія PGNiG домоглася включення до процедури сертифікації BNetzA.

"Оператор ГТС України" 20 жовтня також подав заявку BNetzA на участь у сертифікації оператора "ПП2" Nord Stream-2 AG.

"Північний потік-2" потужністю 55 млрд. куб. м газу на рік проходить від компресорної станції "Слов'янська" у Кінгісеппському районі Ленінградської області до балтійського узбережжя Німеччини. У жовтні 2021 року "Газпром" повідомив про завершення його добудови та намір запустити в дію до кінця поточного року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада не змогла призначити суддів КС

Рада не виключила Куницького з комітету з правоохоронної діяльності

Глава ЄК розраховує на застосування антидронової системи ЄС, аж до стеження за танкерами з нафтою РФ

Прокуратура через суд скасувала оренду земельної ділянки під автостоянку на Троєщині у Києві

Заклики до змін меж території України є повторними правопорушеннями незалежно від часу та контексту – Верховний суд

Одеська міськрада виділила постраждалим 30 вересня 126,28 млн грн допомоги

Зеленський за підсумками доповіді Малюка: маємо суттєві результати у знищенні російських комплексів ППО

Дохід від клінік складає близько 75% загального доходу медичного ІТ-сервісу Helsi – СЕО

До 78% зросла частка учнів, які вважають українську мову рідною

Заводи Thales Belgium, що виробляє ракети для України, обсідають дрони – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА